Yhteystiedot

Mikäli haluat liittyä kuoroon, voit ottaa yhteyttä seuraaviin henkilöihin:

Risto Sairanen, puh. 050-5425945, risto.sairanen@suursaimaa.com
Keijo Pesonen, puh. 044-5506200, keijo.pesonen@samiedu.fi
Juha Karjalainen, puh. 044-5936268, juha.karjalainen@skwood.fi
Arho Raunio, puh. 050-3501471, arho.raunio@saunalahti.fi
Risto Topi, risto.topi@gmail.com
Seppo Simonen, seppo.simonen@sssoy.fi

 

Voit ottaa yhteyttä myös alla olevalla lomakkeella:

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Viestin aihe

Viestin otsikko

Viesti